O firmie

Strona główna O firmie
O nas

Naszą misją jest stworzyć dla Ciebie ogród marzeń

Jesteśmy zespołem ambitnych i chętnych do działania ludzi, którzy kochają rośliny i relaks wśród drzew i krzewów. Z tej pasji powstała firma, której celem jest tworzenie dla Państwa ogrodów, zieleńców czy parków marzeń. Dbamy, aby usługi realizowane były w ustalonym czasie i w ramach określonego budżetu. Proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do każdego klienta i do konkretnych warunków finansowych.

  • Usługi ogrodnicze
  • Architektura krajobrazu
O Natur Gardens
O Natur Gardens
O Natur Gardens

Wysoka jakość usług

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i pełne zaangażowanie w każde zlecenie.

Atrakcyjne ceny

Chcemy spełniać zielone marzenia wszystkich Klientów, dlatego oferujemy atrakcyjne ceny.

Pełen profesjonalizm

Mamy nowoczesne zaplecze maszynowe, szeroką wiedzę i umiejętności.

Modne ogrody

Oferujemy projektowanie i zakładanie modnych ogrodów

Marzysz o pięknym, wygodnym, prostym w pielęgnacji a przy tym modnym ogrodzie? Właśnie w tym się specjalizujemy. Uwielbiamy projektować od podstaw lub przerabiać ogrody tak, by zachwycały a przy tym nie sprawiały kłopotów Klientom.

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Lubimy wyzwania, dlatego poradzimy sobie z każdym terenem. Razem stworzymy ogród marzeń.

Kompleksowa pielęgnacja

Oferujemy pielęgnację terenów zielonych - od formowania roślin przez konserwację elementów małej architektury po koszenie trawy.

Co klienci mówią o Natur Gardens?

Opinie

quote icon
Ewa Jankowska

Bardzo profesjonalna firma. Szczególnie cenię elastyczność pracowników. Jak to mówią „kobieta zmienną jest”, co dałam odczuć ciągle zmieniając koncepcję. Mimo to spotkałam się z ogromną cierpliwością i szacunkiem, a wszelkie moje uwagi zostały wzięte pod uwagę. Jestem bardzo zadowolona.

quote icon
Janusz i Karolina Walczak

Nasz ogród w końcu ma jakiś wyraz. Próbowaliśmy działać po swojemu, przeglądaliśmy różne magazyny w poszukiwaniu inspiracji, ale to nie było to. Cieszymy się, ze firma Natur Gardens wydobyła z naszego ogrodu to co najlepsze. Teraz mamy się czym pochwalić i gdzie zaprosić gości w sezonie letnim.

quote icon
Łukasz Kucharski

Jedną z największych zalet firmy Natur Gardens jest kompleksowe podejście do pracy. Od początku do końca nie musiałem się o nic martwić. Firma zaprojektowała ogród, zakupiła za mnie niezbędne materiały, założyła ogród a dziś, co kilka tygodni – w zależności od potrzeby – dogląda go i przeprowadza prace porządkowe. Polecam!

quote icon
Agata Michalska

Cieszę się, że w końcu trafiłam na prawdziwych fachowców. Po różnych doświadczeniach mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Natur Gardens to firma, która wie, co robi i jak zadowolić klienta. Nietuzinkowe, a przy tym proste rozwiązania w moim ogrodzie zachwycają mnie o każdej porze roku. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, a kontakt z pracownikami tej firmy to czysta przyjemność.

quote icon
Piotr Mach

Polecam i będę polecać tę firmę. Nie sądziłem, że ogród, który wyjdzie spod rąk prawdziwych projektantów może być prosty w pielęgnacji. Dziś, choć nie mam większego pojęcia o roślinach mój ogród wciąż pięknie się prezentuje, a ja wiem, co mam robić. Oczywiście nie obyło się bez wskazówek i małej instrukcji od zespołu firmy, ale sobie radzę, a właśnie o taki efekt mi chodziło.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Porozmawiaj ze specjalistą

 789 733 257  789 172 508
Skontaktuj się z Natur Gardens